ŽÁDOST – nadlimitní zásobníky

 Žádám o výjimku k nabývání nadlimitních zásobníků 
a k jejich používání v samonabíjecí zbrani určené pro jednotné střelivo se středovým zápalem (formulář pro tkzvn. „zlé zásobníky“ ve zbrani – tj více než 10 zásobník v pušce.)

Související příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.